Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Úvod »Hnojiva» GHE Tripack FloraDuo - sada 0,5l, tvrdá voda


        

GHE Tripack FloraDuo - sada 0,5l, tvrdá voda

skladem

 

Značka: GHE
Naše cena bez DPH: 517 Kč
Naše cena s DPH (21 %):
625 Kč

FloraDuo je dvousložková minerální živina - FloraDuo Grow (růst) a FloraDuo Bloom (kvetení). Byla vyvinuta ve spolupráci s Dr. Calem Herrmannem a Williamem Texierem. Jde o novou recepturu, která se inspiruje nejnovejšími poznatky ve výžive rostlin.

FloraDuo je „klasická“ minerální živina, ovšem její složení se liší (a to velmi podstatně). Jednotlivé složky, které rostlina potřebuje, vycházejí z velké škály ruzných zdrojů. Abyste mohli vytvořit skvělou živinu, potřebujete samozřejmě přesnou recepturu. Ale to není vše! Je také velmi duležité, aby každá složka pocházela z ruzných zdroju a ruzných solí. Pak má rostlina kdykoliv vše k dispozici, a to v takové forme, kterou muže absorbovat. Ale tímto my nekončíme. Do našich lahví přidáváme složky "bio-aktivátory", což nejsou doslova rostlinné živiny, ale látky, které zlepšují jejich zdraví a pomáhají jim lépe absorbovat potravu a také lépe odolávat patogenům a agresím hmyzu.

FloraDuo je všeobsahující živina přímo vytvořená pro rychle rostoucí rostliny s významným rozdílem mezi potřebami pro rust a kvetení. Je dodávána ve 2 složkách: FloraDuo Grow (rust) a FloraDuo Bloom (kvetení). Abychom získali ty nejlepší výsledky a prizpusobili živinu pro všechny oblasti, nabízíme „Grow“ ve 2 verzích: jednu pro tvrdou vodu a jednu pro mekkou vodu. FloraDuo Grow “soft water – mekká voda” je urcena pro demineralizovanou vodu a vodu s reverzní osmózou.

FloraDuo je vysoce koncentrovaná : 4 ml/l stací pro vyrovnaný a silný rust. FloraDuo je úsporná a z pohledu ceny efektivní.

FloraDuo se také dobre aplikuje : stací smíchat 3 díly FloraDuo Grow s 1 dílem FloroDuo Bloom a všem požadavkum na rust je vyhoveno. Když pak tento pomer otocíme (3 díly Bloom s 1 dílem Grow), vyhovíme všem požadavkum na kvetení. FloraDuo je zárukou dokonalé rovnováhy mezi rustem a kvetením.

Obsah balení: 1x FloraDuo Grow TV 0,5l, 1x FloraDuo Bloom 0,5l, 1x Ripen 0,5l, 1x Dry pH Down 25g, 1x pH kapkový test