Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Úvod »Hnojiva» Canna PK 13/14 250ml


        

Canna PK 13/14 250ml

skladem

 

Značka: Canna
Naše cena bez DPH: 156 Kč
Naše cena s DPH (21 %):
189 Kč

Canna PK 13/14 1l - směs nejkvalitnějších výživných minerálů, které stimulují rozkvět. Tento produkt byl vyvinut pro fázi květu u rychle rostoucích rostlin. Má snadné použití a poměrně snadno se s ním dosahuje vysokých sklizní.

Čisté prvky pro stimulování rozkvětu

PK 13/14 je vysokojakostní směs fosforu a draslíku, který je přidáván během fáze květu. Oba prvky hrají velkou roli během fáze květu u rychle rostoucích rostlin. Díky speciálnímu výrobnímu procesu byla Canna úspěšná ve skombinování čistého fosforu a draslíku ve velmi vysokých koncentracích a to dělá tyto látky v PK 13/14 přímo a rychle dostupné.

Fosfor (P) je globální výživná látka pro každou rostlinu, která hraje klíčovou roli v metabolismu a přesunu energie. Více fosforu je třeba ve fázi květu. Fosfor například podporuje vytváření buněk v květině.

Draslík (K) se nachází po celou dobu v rostlině a je potřebný pro mnoho činností. Je nezbytný pro transport vody a živin a je zodpovědný za kvalitu a pevnost rostliny. Kromě toho řídí nespočet jiných procesů jako je produkce cukru. Draslík zajišťuje, že rostlina může produkovat dostatek cukrů během květu, které jsou nezbytné pro vývoj květin.

Bohatý rozkvět

Zde přichází okamžik během vývoje rostliny kdy silně vzrůstá potřeba fosforu a draslíku. Jestliže je Canna PK 13/14 podávána v tomto stádiu, uspokojíte potřeby kvetoucí rostliny a dosáhnete maximálního růstu. Cannaboost podporuje metabolismus a má na PK 13/14 zesilující efekt. Tato perfektní kombinace zúůsobí, že květina poroste mnohem lépe.

Vhodné pro každé prostředí

PK 13/14 se používá v každém porstředí. V zemině, v recirkulačních systémech, na kokosu i v run-to-waste systémech (otevřené hydroponní systémy) a je vhodný jak pro vnější, tak pro vnitřní použití.
Od roku 2006 Canna definovala NPK hnojiva v souladu s Evropskou legislativou a směrnicemi. Od té doby jsou NPK hodnoty stanoveny na základě objemu a ne na základě obvyklého procentuálního objemového množství. Návod pro PK 13/14 se nezměnil a je stále 13% fosforu a 14% draslíku jak je obvyklé ve spolehlivém PK 13/14.