Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Úvod »Ochrana rostlin» Perfect Plant Insecticide 200ml


        

Perfect Plant Insecticide 200ml

skladem

 

Značka: perfect plant
Naše cena bez DPH: 82 Kč
Naše cena s DPH (21 %):
99 Kč

Popis:
insecticid určený pro pokojové rostliny, drobné dřeviny i růže. Slouží k likvidaci savých škůdců a účinkuje téměř na všechny (molice, puklice, mšice apod.). Vzhledem k širokému spektru likvidovaných škůdců je vhodný do každé domácnosti, kde jsou pěstovány pokojové rostliny. Tento přípravek je vzhledem ke své účinnosti prodáván v řadě zemí a patří k tomu nejlepšímu, co lze na trhu zakoupit. Účinné látky jsou přírodní pyrethrum a piperonyl butoxid . Přípravek nemá žádný vedlejší škodlivý účinek na rostliny.

Balení - sprej 200 ml.


PERFECT PLANT BLATTGLANZ A INSECTICIDE jsou přípravky na ochranu rostlin, jsou proto řádně zaregistrovány u Státní rostlinolékařské správy. Přípravky neobsahují žádné nebezpečné a škodlivé látky a pokud se s nimi pracuje dle návodu, nehrozí žádné jiné nebezpečí. Belgický producent patří mezi největší výrobce sprejů v Evropě a tím je prakticky zajištěna i nejvyšší kvalita výrobků, které jsou pravidelně kontrolovány. Některé výrobky byly posuzovány i v České republice při testech prováděných Státní rostlinolékařskou správou a při srovnání konkurenčních produktů vždy kvalitou zvítězily nad ostatními konkurenčními přípravky. Nakonec - zkuste sami některý z přípravků PERFECT PLANT a budete mile překvapeni jejich účinky.