Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Úvod » Hnojiva » GHE Mineral Magic 1kg


        

GHE Mineral Magic 1kg

akce

skladem

 

Značka: GHE
běžná cena 390 Kč
Naše cena bez DPH: 231 Kč
Naše cena s DPH (21 %):
280 Kč

Organická a přírodní přísada pro všechny metody pěstování: hydroponie i půda

Křemičitan je uznáván jako zásadní prvek pro vyšší rostliny. Mineral Magic obsahuje fosilní sedimenty z mořského dna, což jsou sedimenty biologicky metamorfované organické látky. Také obsahuje přírodně utvořený jíl s kyselinou křemičitou.

Mineral Magic obsahuje obrovskou škálu minerálů (63 !) a disponuje přirozeně rozpustnou formou silikonu, který proniká do buněk rostliny a buduje ochranný štít proti nemocem a útokům hmyzu.

Mineral Magic obsahuje přírodní koloidy, které u živných roztoků podporují schopnost výměny kationtů, čili je zajišťován dostatek živin.

* Stabilizuje pH živného roztoku a vodivost, což snižuje zátěž u rychle rostoucích rostlin.

* Poskytuje ochranu proti toxicitě kovů.

Mineral Magic splňuje požadavky organického zemědělství jakožto přírodní přísada pro živné roztoky pro rostliny. Nejedná se o hnojivo, čili aby mohly rostliny dobře růst, musí být používán společně s hnojivy.

TEKUTÁ PŮDA

Mineral Magic je základním doplňkem pro hydroponii, ať již minerální či organickou. Uvolňováním křemičitanu a více než 65 vzácných organických solí přináší do hydroponie „prvek půdy“. Představuje jednu z hlavních složek "tekuté půdy", což je koncept, o který bioponičtí pěstitelé přímo usilují.